Hazal Kaya’dan eşi Ali Atay’ın doğum gününde aşk dolu paylaşım

2019’da hayatını birleştiren oyuncu Hazal Kaya ile meslektaşı Ali Atay, aynı yıl içinde anne – baba olmuştu. 3.5 yaşında Fikret Ali adını verdikleri bir erkek çocukları olan çiftin, 11 Şubat’ta da kızları Süreyya dünyaya gelmişti.

“40 GÜN NASIL GEÇTİ BİLMİYORUM”

Büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinden beş gün sonra doğum yapan Hazal Kaya, 40 günlük minik kızı, oğlu ve eşiyle çekilen karesini, “Kapkaranlık günlerde bize umut ışığı gibi gelen canım kızım, iyi ki doğdun! 40 gün nasıl geçti bilmiyorum” notuyla paylaşmıştı.

ROMANTİK YAŞ GÜNÜ POZU

Sosyal medyayı aktif olarak kulanan Hazal Kaya, yeni paylaşımla adından söz ettirdi. Güzel oyuncu, 20 Nisan’da 47 yaşına basan eşi Ali Atay’ın doğum gününü Instagram’da romantik bir kareyle kutladı. Güzel oyuncunun ”İyi ki doğdun sevgilim” notunu düştüğü gönderisi kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü çiftin aşk pozunu 350 binden fazla kişi beğendi. Aralarında Bülent Şakrak, Mine Tugay, Başak Dizer, Meltem Cumbul, Gözde Seda Altuner, Şükran Ovalı gibi ünlü isimlerin de bulunduğu çok sayıda takipçisi, Hazal Kaya’nın fotoğrafına yorumda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir