Burcu Esmersoy: Artık onlar da benim ailem

Deprem felaketini Hatay’da yaşadıktan sonra Ankara’da bir otele yerleştirilen ailenin, 15 Şubat itibariyle otelden çıkarılacakları haberini alan Burcu Esmersoy, hamen harekete geçti. Esmersoy, Ankara’da bir ev kiraladı ve aileyi dayalı döşeli bir eve yerleştirdi.

“YENİ EVLERİNDE YENİDEN BAŞLIYOR HAYAT”

Ünlü isim, “Artık onlar da benim ailem” dediği, isimlerini ve yüzlerini sakladığı Hataylı depremzede ailenin yeni hayatını sosyal medya hesabından paylaştı. Yemek sofrasındaki aileye Esmersoy’un arkadaşı Elvan Odabaşı da eşlik etti.

Aile bireylerine iş bulan, çocukların okullarına devam etmesini sağlayan ünlü sunucu, haftalar sonra Instagram hesabından yayınladığı kareye şu mesajı yazdı:

Büyük felaketi Hatay’da yaşadılar, yıkılan evlerinden kurtulduktan sonra geldikleri Ankara’da yerleştirildikleri otelden 15 Şubat itibarıyla çıktılar. Ama artık her şey yoluna girdi. D. okula yerleştirildi, A. online eğitimine devam ediyor, N. de artık iyi. Onlar yeni evlerinde huzurla ilk uykularını uyumadan benim için hayat çok paylaşılacak bir gerçeklikte olmayacaktı. Ankara onların yeni memleketi oldu. Aileye can yoldaşı olan Elvan Odabaşı’na ne kadar teşekkür etsem az.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*